Наказ від 27.04.2006 № 255

Более подробная информация на различные темы акушерства и гинекологии на сайте: http://drmedvedev.com/

Про затвердження клінічного протоколу надання неонатологічної допомоги дітям «жовтяниця новонароджених».

На виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров’я та Академії медичних наук України від 11 вересня 2003 року № 423/59 та з метою покращання надання медичної допомоги новонародженим

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити клінічний протокол надання неонатологічної допомоги дітям «жовтяниця новонароджених», що додається (далі — Протокол).

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров’я Дніпропетровської, Львівської та Черкаської, управління охорони здоров’я та курортів Вінницької, управління охорони здоров’я та медицини катастроф Одеської та управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити впровадження у діяльність закладів охорони здоров’я Протоколу, починаючи з 15 травня 2006 року.

2.2. Щороку до 1 січня направляти за необхідністю до Міністерства охорони здоров’я України пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Протоколу.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Гайдаєва Ю. О.

Часть 1, часть 2, часть 3, часть 4, часть 5, часть 6, часть 7, часть 8, часть 9.

Оставьте свой комментарий

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

 

О проекте

Сайт, созданный фанатами своей любимой профессии - акушерства и гинекологии. Для пациенток, врачей и всех кто интересуется.

Прочее