Наказ від 20.07.2006 № 508

Более подробная информация на различные темы акушерства и гинекологии на сайте: http://drmedvedev.com/

Відповідно до статті 281 Цивільного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2006 № 144 » Про реалізацію статті 281 Цивільного кодексу України», а також з метою упорядкування проведення операції штучного переривання вагітності

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Інструкцію про порядок проведення операції штучного переривання вагітності (далі — Інструкція, додається).

1.2. Форму первинної облікової документації №028-2/о «Направлення на Комісію Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської та Головного управління охорони здоров’я Київської міських державних адміністрацій з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів»(додається).

1.3. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації №028-2/о „Направлення на Комісію Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Севастопольської та Головного управління охорони здоров’я Київської міських державних адміністрацій з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів» (додається).

1.4. Форму первинної облікової документації №028-3/о «Висновок Комісії Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської та Головного управління охорони здоров’я Київської міських державних адміністрацій з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів (додається).

1.5. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації №028-3/о „Висновок Комісії Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської та Головного управління охорони здоров’я Київської міських державних адміністрацій з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів» (додається).

1.6. Форму первинної облікової документації №035-1/о «Журнал для реєстрації видачі Висновків Комісії Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської та Головного управління охорони здоров’я Київської міських державних адміністрацій з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів»(додається).

1.7. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації №035-1/о „Журнал для реєстрації Висновків Комісії Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської та Головного управління охорони здоров’я Київської міських державних адміністрацій з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів» (додається).

1.8. Форму первинної облікової документації №002-1/о «Направлення на госпіталізацію вагітної для штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів»(додається).

1.9. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації №002-1/о „Направлення на госпіталізацію вагітної для штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів» (додається).

1.10. Положення про Комісію органу охорони здоров’я з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів (додається).

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської міської державної адміністрації та Головного управління охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації забезпечити впровадження та неухильне виконання Інструкції.

3. Директору Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Моісеєнко Р. О., керівнику Центру медичної статистики Міністерства охорони здоров’я України Голубчикову М. В.:

3.1. Підготувати та подати на затвердження протягом третього кварталу 2006 року необхідні зміни до форм статистичної звітності та інструкцій щодо їх заповнення, діючих галузевих нормативних актів відповідно до положень Інструкції.

3.2. Провести протягом другого кварталу 2006 року семінар-нараду з питань впровадження Інструкції для керівників служби охорони здоров’я матерів та дітей органів охорони здоров’я, спеціалістів профільних кафедр вищих медичних навчальних закладів.

3.3. Забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

4. Начальнику відділу охорони здоров’я матерів та дітей Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Жилці Н. Я.:

4.1. Систематично аналізувати показники та причини переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів.

4.2. Готувати інформаційно-аналітичні матеріали щодо забезпечення безпечності виконання операції штучного переривання вагітності та відповідні пропозиції для направлення їх до органів охорони здоров’я.

5. Начальнику відділу освіти і науки Департаменту кадрової політики, освіти та науки Волосовцю О.П.забезпечити підготовку спеціалістів на додипломному рівні та підвищення кваліфікації лікарів-акушерів-гінекологів щодо впровадження вимог Інструкції.

6. Уважати такими, що втратили чинність накази МОЗ України від 28.06.94 №111 «Про затвердження Інструкцій про порядок проведення операції штучного переривання вагітності та про порядок проведення операції штучного переривання вагітності ранніх строків методом вакуум-аспірації», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19.12.95 за №459/995, та від 05.05.2003 №192 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення медикаментозного штучного переривання вагітності ранніх строків шляхом застосування препаратів міфепристону та мізопростолу й інших зареєстрованих в Україні препаратів аналогічної дії», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.05.2003 за №383/7704.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України Гайдаєва Ю. О.

МіністрЮ.В.Поляченко

Скачать

Более подробная информация на различные темы акушерства и гинекологии на сайте: http://drmedvedev.com/


Оставьте свой комментарий

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

 

О проекте

Сайт, созданный фанатами своей любимой профессии - акушерства и гинекологии. Для пациенток, врачей и всех кто интересуется.

Прочее